...

Complantee Extra Brut Pascal Agrapart

Exotické, očarujúce a éterické, od začiatku do konca. Marhuľa, harmanček, mirabelka, mäta, zelené jablko a biele kvety zdobia toto vznešené, nádherné šampanské od Pascala Agraparta.

67,50 s DPH

Nie je na sklade

Ďalšie informácie

Výrobca

Región

Ročník

NV

Kategória

biele, šumivé

Odroda

, , , , ,

Dávkovanie

5 g/l

Obsah

0,75 l

Robert Parker

92

Vinárstvo Pascal Agrapart

Champagne Agrapart et Fils, ktorý sa nachádza v krásnej dedine Avize, v srdci Côte de Blancs, založil Arthur Agrapart v roku 1894. Dnes je to štvrtá generácia vďaka bratom Pascalovi a Fabriceovi, ktorí pokračujú v rodinnej tradícii výroby vína vynikajúcej kvality.

Agrapart má 12 hektára viníc Chardonnay, z ktorých väčšina je grand-cru, v srdci Côte de Blancs. Z týchto nádherných starých viníc ožívajú tie najušľachtilejšie a najkomplexnejšie vína, aké možno na Côte de Blancs nájsť.

enviromentálna udržateľnosť

Dôležitosť, ktorú súčasný majiteľ domu pripisuje rešpektovaniu prírodných rytmov a environmentálnej udržateľnosti, je skutočne pozoruhodná. Nepoužíva žiadne chemické pesticídy ani herbicídy a práca vo vinohrade aj práca v pivnici využíva filozofiu výroby podľa rytmu prírody. Veľká starostlivosť pri pestovaní, biodiverzita ako faktor zachovania viniča, orba koňom, to je dôležitosť Champagne Agrapart, ktoré sú minerálmi, sviežimi a elegantnými ako málokto. Vinárstvo, ktorého hlavným cieľom je rešpektovať územie, aby bolo možné vyjadriť prirodzenú identitu svojho šampanského.

MÁTE VIAC AKO 18 ROKOV?

Obsah tejto stránky je určený len pre osoby staršie ako 18 rokov.
Potvrďte prosím svoj vek.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.