...

Millesime de Collection OWC 2005 Pierre Gimonnet

Sviežosť citrónu a limetky s krásnym kriedovým charakterom. Nízke dávkovanie a má toľko ovocia a zrelosti zmiešané s charakterom kvasiniek, ktoré vytvárajú ľahké pudingové vrstvenie.Toto je dobrý príklad, ktorý ukazuje, aká dobrá môže byť jedna odroda hrozna v regióne.Skvost z troch dedín Cote des Blanc, Cramant, Chouilly a Cuis.

153,60 s DPH

Ďalšie informácie

Výrobca

Región

Ročník

2005

Kategória

biele, šumivé

Odroda

Dávkovanie

4,5 g/l

Obsah

1,5 l

Robert Parker

93

Vinárstvo Pierre Gimonnet

Od roku 1750 je vášeň rodiny Gimonnet úzko spätá s vinicami Champagne. Počas posledných 3 generácií zdokonalili štýl Gimonnet, čím vytvorili spojenie výrazov medzi hroznom Chardonnay a jedinečným terroirom ich nádherných viníc Premier Cru, Cramant a Chouilly Grand Cru. So 16 hektármi vo viniciach Premier Cru a 12 hektármi vo viniciach Grand Cru, ktoré sa nachádzajú v srdci Côte des Blancs, sú ideálne na pestovanie niektorých z najlepších Chardonnay v regióne.

nezameniteľný štýl

Dom Pierra Gimonneta sa zaoberá výhradne tvorbou šampanského zo Chardonnay. Nezameniteľný štýl a čistota, z viac ako 70-ročných skúseností prenášaných z troch generácií, ale aj z jedinečnej a výnimočnej vinice.

MÁTE VIAC AKO 18 ROKOV?

Obsah tejto stránky je určený len pre osoby staršie ako 18 rokov.
Potvrďte prosím svoj vek.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.