...

Morey St. Denis 1er Cru Cuvee Des Alouettes Domaine Ponsot (Kópia)

Vyniká vďaka svojmu pozoruhodnému ovociu a sviežosti. Krásne arómy červených sliviek, lupeňov ruží, ktoré sa miešajú so začínajúcimi pikantnými nuansami grilovanej tekvice. Na podnebí je víno stredné s plným telom, vynikajúcou koncentráciou, jemnozrnnými a kriedovými tanínmi a predovšetkým jasnou, žiarivou kvalitou.

120,00 s DPH

Nie je na sklade

Ďalšie informácie

Výrobca

Región

Ročník

2019

Kategória

červené, suché

Odroda

Obsah

0,75 l

Robert Parker

92

Vinárstvo Domaine Ponsot

Krásna nehnuteľnosť Domaine Ponsot, založená v roku 1872, bola postavená na miernom svahu severne od Morey St.Denis. Domaine Ponsot je považovaný za vrchol Burgundska. Vína zrejú dva roky v dubových sudocha nové sudy vôbec nepoužívajú. Prirodzené cykly starnutia vín z burgundských odrôd sú pomalé a vyžadujú si jemnosť. Vína nie sú čírené ani filtrované a používa sa málo síry.

dlhoročná rodinná tradícia

Domaine Ponsot sa vždy snažila vyjadriť bohatstvo burgundského terroir prostredníctvom prirodzených pestovateľských postupov. Ľudský zásah je obmedzený a aplikuje sa len na pomoc, ktorú vinič potrebuje. Dlhoročná rodinná tradícia nechať prírodu prevziať vedúcu úlohu, vďaka čomu sú dnes vinice vo výnimočnom stave.

MÁTE VIAC AKO 18 ROKOV?

Obsah tejto stránky je určený len pre osoby staršie ako 18 rokov.
Potvrďte prosím svoj vek.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.