...

Vosne Romanée
Laurent Ponsot

Šťavnaté červené ovocie, v nose takmer sirupové. Veľa sladkých korenín. Jemný tanín, záver je prekvapivo intenzívny a silný na podnebí s nádychom dymu.

72,50 s DPH

Nie je na sklade

Ďalšie informácie

Výrobca

Región

Ročník

2019

Kategória

červené, suché

Odroda

Obsah

0,75 l

Robert Parker

91

Vinárstvo Laurent Ponsot

Po 36 rokoch Laurent Ponsot opustil Domaine Ponsot začiatom roku 2017 rodinnú doménu, aby sa vydal za novým vinárskym dobrodružstvom. V tomto novom úsilí sa k nemu pripája jeho syn Clément, ktorého nadšenie pre výrobu vína je rovnako silné ako jeho vlastné, pričom podiely v spoločnosti vlastnia aj jeho ďalšie dve deti, Claire a Nicolas. Spoločnosť, ktorá stelesňuje jeho priekopníckeho ducha, je pomenovaná po samotnom Laurentovi, ktorý si váži pokoru, rešpektuje prírodu a nadovšetko si užíva veľké potešenie z výroby vína.

Inšpirovaný prírodou

Laurentovo odhodlané pátranie po spojenectve medzi históriou a inováciami pokračuje a zachová si všetky plody svojej predchádzajúcej práce, ako je dokonalé uzavretie, výroba bez síry, inteligentné fľaše s kontrolovanou teplotou a ochrana pravosti. Laurent, inšpirovaný prírodou, dal všetkým svojim novým vínam evokujúce názvy inšpirované flórou.  Prostredníctvom týchto inovácií je jeho cieľom, ako vždy, poskytnúť dokonalé, autentické príklady skvelých burgundských vín.

MÁTE VIAC AKO 18 ROKOV?

Obsah tejto stránky je určený len pre osoby staršie ako 18 rokov.
Potvrďte prosím svoj vek.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.