...

Barbera d’Alba Luciano Sandrone

Sandrone Barbera d’Alba vonia zrelými červenými bobuľami, tmavými čerešňami a nádychom kávy a čokolády. Na podnebí s plnou jemnou textúrou, podmanivou jemnosťou a čistou harmóniou.

23,20 s DPH

Ďalšie informácie

Výrobca

Región

Ročník

2020

Kategória

červené, suché

Odroda

Obsah

0,75 l

Vinárstvo Luciano Sandrone

Očarujúce vinárstvo Sandrone sa nachádza na úpätí Barola .Už ako tínedžer chcel byť Luciano Sandrone vinárom. Svoju kariéru začal ako pivničný robotník v historickej usadlosti Marchesi di Barolo. Dnes má na strmých kopcoch regiónu vysadených 22 hektárov viniča.Roky zdokonaľovania jeho techník výroby vína len ďalej zlepšili kvalitu konečného produktu. Sandronov štýl prezrádza jeho rešpekt k pevným tradíciám vín Barolo, ale aj ocenenie moderných pokrokov vo výrobe vína.

Pestovanie ekologickým spôsobom

Každý ročník až do roku 1999 bol vyrobený doma. V roku 1998 začal budovať vinárstvo, ktoré teraz hrdo tróni na úpätí kopcov Cannubi. V súlade so svojím prístupom prekračujúcim líniu medzi tradicionalizmom a modernosťou.  Vo vinohradoch Luciano Sandrone, kde dominuje hrozno Nebbiolo, sú výnosy vždy udržiavané na veľmi nízkych úrovniach, zatiaľ čo pestovanie sa riadi ekologickým systémom, ale bez oficiálnych certifikácií.

MÁTE VIAC AKO 18 ROKOV?

Obsah tejto stránky je určený len pre osoby staršie ako 18 rokov.
Potvrďte prosím svoj vek.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.