...

Suisassi Duemani

Vo vôni exploduje čierne bobuľové ovocie, tymián, a sladké drievko. Telo je plné a bohaté na podnebí a vyjadruje skvelú chuť, dôležitú sviežosť a hodvábne taníny. Zahaľuje podnebie svojimi balzamovými vnemami a jemnosťou, vyváženosťou a intenzitou.

105,80 s DPH

Ďalšie informácie

Výrobca

Región

Ročník

2016

Kategória

červené, suché

Odroda

Obsah

0,75 l

Robert Parker

96

Vinárstvo Duemani

Myšlienkou založenia vinárstva na pobreží Toskánska bolo vyrábať vína z ich obľúbeného hrozna Cabernet Franc, Syrah, Merlot a nedávno aj kúsok z Grenache. Klíma aj pôda sú tu ideálne pre tieto odrody viniča, ktoré rastú tak, aby dosiahli dokonalú rovnováhu, plné vyzretie a výraz ovocia a terroir.Duemani vyjadrujú jasné a priame chute odrôd, z ktorých sú vyrobené. Každé víno predstavuje špecifickú nuansu viníc a výrobných techník Duemani.

Biodynamické víno

Všetky vína sú vo všeobecnosti fermentované a zrejúce v amforách, cemente alebo veľkých kužeľových francúzskych dubových sudoch. Vďaka veľkému úsiliu a odhodlaniu hospodária Biodynamicky od samého začiatku. Túto filozofiu rešpektovania a starostlivosti o pôdu, vinič a životné prostredie praktizujú všetci pracovníci v Duemani.

MÁTE VIAC AKO 18 ROKOV?

Obsah tejto stránky je určený len pre osoby staršie ako 18 rokov.
Potvrďte prosím svoj vek.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.